MG Service - dystybucja  technologii i materiałów do produkcji opakowań foliowych

MG Service  Lublin 81 511 81 56

MG Service - dystybucja  technologii i materiałów do produkcji opakowań foliowych

Firma MG SERVICE powstała

Firma MG SERVICE powstała w 1996 roku jako odpowiedź na dynamicznie rozwijający się w Polsce rynek nowych technologii poligraficznych i opakowaniowych.
Od początku swojej działalności związani jesteśmy ścisłą współpracą z koncernami wyznaczającymi główne kierunki rozwoju światowego rynku roto i fleksografii oraz opakowań foliowych (m. in. SUN CHEMICAL, MOPLEFAN-TREOFAN, INNOVIA FILMS), z którymi wspólnie transponujemy na rodzimy rynek zarówno uznane  i sprawdzone rozwiązania produkcyjne, jak też najnowsze procesy technologiczne.

Równolegle do głównego kierunku rozwoju firmy, w oparciu o wieloletnie doświadczenia nabyte w branży muzycznej, uruchomiliśmy jedno z pierwszych w Polsce cyfrowe studio nagrań wielośladowych „ORBITA” oraz niezależną oficynę fonograficzną promującą progresywne kierunki współczesnej muzyki.

W chwili obecnej MG SERVICE jest największym dystrybutorem farb i materiałów fleksograficznych oraz folii polipropylenowych na terenie Polski wschodniej, jednak zasięgiem swojej działalności obejmuje teren całego kraju, realizując dostawy oraz bieżący serwis technologiczny u czołowych producentów opakowań foliowych.
W naszych magazynach zlokalizowanych w Lublinie zabezpieczamy znaczące bufory, które  w oparciu o skuteczny system logistyczny wspomagany własną bazą transportową, pozwalają  na ekspresową realizację dostaw na terenie całego kraju.

 

Copyright © MG Service - dystybucja technologii i materiałów do produkcji opakowań foliowych - 2013. Projekt i wykonanie - Freeline.